O Mnie

Aloha!

Imię: Ania

Lokalizacja: Honolulu, Hawaje 🌺

Bring aloha to your life! 

IMG_0029 Wyraz “aloha” jest używany jako powitanie i pożegnanie w języku hawajskim.  Aloha oznacza również coś więcej, filozofię życia w miłości i pokoju.

Ten blog poświęcony będzie życiu na hawajskich wyspach. Tutejszy styl życia i atrakcje jakie oferuje wyspa warte są zapisania. Pomyślałam że będzie to świetna pamiątka po zakończeniu tego etapu.

Jak trafiłam do raju ?  No to od początku…

Odkąd pamietam zawsze chciałam wyjechać do USA, w liceum zaczęło się szukanie sposobu jak tego dokonać. Znalazłam program gdzie pracując jako live-in nanny mogę zamieszkać w stanach na maximum 2 lata. Po skończeniu liceum stwierdziłam że jest to za wcześnie bo będę niepełnoletnia według amerykańskiego prawa. Poszłam na studia do Gdańska 🌇. Studiowałam Pedagogikę Wczesnoszkolna z Językiem Angielskim na Uniwersytecie Gdańskim. Był to idealny kierunek by później móc pracować jako niania za granicą. Chęć wyjechania nie minęła, nic mnie w Polsce nie trzymało. Znalazłam rodzinę dla której pracuje w idealnym dla mnie miejscu- na Hawajach. Nie mogłam uwierzyć jakie mam szczęście. Super lokalizacja i rodzina dla której pracuje jest naprawdę świetna!  Później tylko lot do Nowego Yorku, krótkie szkolenie i kierunek Hawaje 🌴🏖.

Wyspy mają bardzo dużo do zaoferowania, pogoda jest niezastąpiona – cały czas powyżej 25 stopni. Dużo aktywności zewnętrznych, sporty wodne + liczne szlaki = idealnie!

Jeśli więc planujecie przyjechać na Hawaje ten blog może wam się przydać by zaplanować swoją wycieczkę. Przynajmniej taką mam nadzieję. 😬

Mam w planie odwiedzenie wszystkie hawajskie wyspy, oraz publikować najciekawsze miejsca, aktywności i lokalne jedzenie “mniam!!!”.

Blog jest moja obiektywną opinią wiec proszę przymrużyć oko na niektóre posty 🙃.

Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.

Także to tyle, miłego czytania !

Mahalo!  – Dziękuje !

Ania 🌺

3 thoughts on “O Mnie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s